Stojaki choinkowe metalowe

Stojaki choinkowe metalowe

Stojak choinkowy składany przeznaczony jest do zamocowania w nim żywej choinki na święta Bożego Narodzenia. Wykonany ze stalowej rury i profili kwadratowych, trwale ze sobą połączonych – pospawanych, za wyjątkiem nóg które są dokładane i mocowane za pomocą śrub, dołączonych do stojaka wraz z kluczykiem. Demontowane nogi mają tę zaletę ze po odkręceniu ich stojak można złożyć i spakować do kartonika, zajmuje wtedy mało miejsca i spokojnie przeczeka szczęśliwie do następnych świąt.

Mały rozmiar kartonika ze stojakiem jest zaletą w przypadku jego składowania w magazynach sklepowych, a także w domu, gdzie często brakuje do tego miejsca, a stojaki spotykane na rynku są raczej duże i przestrzenne.

Stojaki chronią prawa autorskie firmy Kandle a kopiowanie produktów zagrożone jest karą na podstawie ustawy o nieuczciwej konkurencji.

Stojaki na kółkach (z hamulcami) produkowane są w dwóch rozmiarach , mniejszy ma około 8 cm średnicy – cztery nogi o wytrzymałości około 100 kg ,rozpiętość nóg 68 cm. Większy na pięciu nogach – 10,5 cm średnicy i wytrzymałość około 125 kg, rozpiętość nóg 76 cm.

Dodać należy że stojaki nasze są mobilne – mają zamocowane kółeczka jezdne przez co choinkę można przemieszczać , obracać i ustawiać w dowolnym miejscu w domu .Po zakończeniu ustrajania choinki możemy zatrzasnąć hamulce w kółkach i choinka stoi stabilnie – nie będzie się nam przemieszczała.

Stojak wykonany jest w sposób przemyślany i cechuje się najwyższą jakością wykonania. Malowany jest odporna farbą proszkową, wtapianą w materiał w wysokiej temperaturze. Farby mogą mieć różne kolory i struktury powierzchni.
Po zamocowaniu choinki i skręceniu jej śrubami stabilizującymi można nalać wody do stojaka i cieszyć się widokiem naszej choinki przez całe święta i długo po nich.