Obróbka blachy

Obróbka blachy (plastyczna) oferowana przez Kandle s.c. umożliwia pozyskanie elementów o określonym przez Państwa kształcie i wymiarze. W tym celu używamy doskonałej jakości maszyny, które wykorzystują działanie siły nacisku, powodując tym samym przekroczenie granic plastyczności. Obróbka plastyczna jest bardzo popularną metodą, która pozwala polepszyć właściwości mechaniczne materiałów oraz nadać im zarówno proste, jak i skomplikowane kształty.
KANDLE S.C – precyzyjna obróbka blachy (cięcie, wykrawanie, gięcie, tłoczenie).

Specyfikacja usługi – obróbka blachy:

  • cięcie: nożyce gilotynowe (max.dł. cięcia 2500 mm) -zakres grubości dla blach stalowych od 0,5mm do 3 mm
  • gięcie: prasy krawędziowe hydrauliczne
  • tłoczenie: prasy hydrauliczne 20 T oraz mimośrodowe 50T

Proces cięcia odbywa się za pomocą specjalnych nożyc gilotynowych, które umożliwiają uzyskanie arkuszy blachy określonych wymiarów. Specjalnym rodzajem cięcia blach jest wykrawanie. W tym przypadku, do jej obróbki używamy wykrojników. Wykorzystując tę metodę, jesteśmy w stanie wycinać, okrawać, dziurkować, odcinać, przycinać, nadcinać oraz rozcinać blachę. Wykrawanie cechuje się bardzo dużą wydajnością, dlatego też jest ono nagminnie stosowane w przemyśle. Obróbka blachy obejmuje także proces gięcia. Jest to metoda, która umożliwia trwałe odkształcenie materiału z zachowaniem jego spójności. W zależności od tego, jaki kształt blacha lub przedmiot z blachy ma przyjąć, tworzywo to może być poddawane wyginaniu, skręcaniu, zaginaniu, profilowaniu, zwijaniu, prostowaniu lub zawijaniu. Z kolei tłoczenie jest stosowane w przypadku chęci rozdzielenia lub łączenia blach. Umożliwia on także kształtować blachę. Podobnie jak wykrawanie, jest to metoda wysoce wydajna.
Jeśli interesuje Państwa fachowa i precyzyjna obróbka blachy oraz szukacie profesjonalnej firmy, która zrealizuje dla Was nawet najbardziej wymagające zamówienia, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy wysoką jakość usług, szybkie terminy prac oraz pełen profesjonalizm.

Obróbka blachy – oferta

Oferujemy usługi cięcia blachy na gilotynie a także dzięki firmom kooperującym z Kandle s.c. możemy zaoferować szeroką gamę skomplikowanych detali wycinanych z blachy laserem lub wodą (w zależności od rodzaju wyrobu gotowego czy wymagań klienta).

Przykłady wyrobów Kandle s.c. obróbka blachy