Łyżki do butów

Łyżki do butów z metalu

Są one produkowane poprzez obróbkę plastyczną blachy o różnej grubości. Oferowana przez nas obróbka umożliwia pozyskanie elementów o określonym przez Państwa kształcie i wymiarze. W tym celu używamy doskonałej jakości maszyny, które wykorzystują działanie siły nacisku, powodując tym samym przekroczenie granic plastyczności. Obróbka plastyczna jest bardzo popularną metodą, która pozwala polepszyć właściwości mechaniczne materiałów oraz nadać im zarówno proste, jak i skomplikowane kształty. Proces cięcia odbywa się za pomocą specjalnych nożyc gilotynowych, które umożliwiają uzyskanie arkuszy blachy określonych wymiarów.

Specjalnym rodzajem cięcia blach jest wykrawanie. W tym przypadku, do jej obróbki używamy wykrojników. Wykorzystując tę metodę, jesteśmy w stanie wycinać, okrawać, dziurkować, odcinać, przycinać, nadcinać oraz rozcinać blachę. Wykrawanie cechuje się bardzo dużą wydajnością, dlatego też jest ono nagminnie stosowane w przemyśle. Obróbka blachy obejmuje także proces gięcia. Jest to metoda, która umożliwia trwałe odkształcenie materiału z zachowaniem jego spójności. W zależności od tego, jaki kształt blacha lub przedmiot z blachy ma przyjąć, tworzywo to może być poddawane wyginaniu, skręcaniu, zaginaniu, profilowaniu, zwijaniu, prostowaniu lub zawijaniu. Z kolei tłoczenie jest stosowane w przypadku chęci rozdzielenia lub łączenia blach. Umożliwia on także kształtować blachę. Podobnie jak wykrawanie, jest to metoda wysoce wydajna.

Łyżki do butów – oferta

Produkujemy Łyżki do butów wymiarach:

  • 16 cm
  • 27 cm
  • 47 cm
  • 64 cm

Łyżki metalowe wytwarzane są z blachy stalowej, malowane następnie wysoce wytrzymałą i efektowną farbą proszkową o różnych kolorach i rodzajach struktury. Produkty nasze cechują się wysoką  jakością wykonania i uznaniem wśród klientów w kraju i za granicą.

Serdecznie zapraszamy do współpracy lub złożenia zapytania ofertowego poprzez naszą stronę internetową