Inne wyroby metalowe

Inne wyroby metalowe

Firma Kandle S.C. od ponad dwudziestu lat zajmuje się produkcją takich elementów jak: bramy, regały magazynowe, stojaki reklamowe czy wieszaki. Proponujemy również inne wyroby metalowe, które wykonujemy z użyciem: gięcia rur i drutu, zgrzewania, spawania zrobotyzowanego i ręcznego czy obróbki plastycznej blachy. Możemy przygotować dla Państwa dowolny produkt ze stali nierdzewnej, aluminium, miedzi i innych tworzyw, wykorzystując do tego celu kilka rodzajów pras, zgrzewarki, wykrawarki, tokarki itp. Poprzez gięcie wykonujemy na przykład standy czy kratki nierdzewne, przydatne chociażby do budowy pomostów, użytkowanych wewnątrz i na zewnątrz obiektów. Tworzący konstrukcje drut jest również zgrzewany, dzięki czemu produkt cechuje się solidnością i wytrzymałością.

Wyroby metalowe na zamówienie

Nowoczesny park maszynowy pozwala nam tworzyć specjalistyczne ruszty przemysłowe, kraty drutu, wieszaki rowerowe, elementy wytłaczane czy drobne detale o szerokim zakresie zastosowań. Zaopatrujemy w wyroby metalowe firmy z wielu branż, nie tylko te związane z przemysłem, ale też agencje reklamowe, sklepy, placówki kulturalne i wiele innych. Mamy możliwość pokrycia rusztów czy kratek nierdzewnych dowolnym kolorem farby o zróżnicowanej strukturze. Na życzenie klienta przed realizacją przygotowujemy wizualizację produktu.

Metody zabezpieczania detali

W celu zabezpieczenia każdy wyrób metalowy malujemy proszkowo, a na życzenie klienta wcześniej również cynkujemy, zapewniając produktom dodatkową warstwę ochronną. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych metod ruszty, stojaki reklamowe, kratki zgrzewane z drutu i wiele innych naszych produktów wykazuje dużą odporność na korozję oraz ścieranie. Ponadto dbamy o to, by nasze kratki nierdzewne, zgrzewane z drutu, wieszaki rowerowe czy elementy rusztów były wykonane precyzyjnie i solidnie. Wówczas doskonale sprawdzają się nawet w trudnych warunkach, panujących na halach przemysłowych czy na terenach zewnętrznych, gdzie wyroby metalowe są stale narażone na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Nasze realizacje:


inne wyroby metalowe
  inne wyroby metaloweinne wyroby metalowe

 

Zgrzewane półki druciane

Ruszt z drutów nierdzewnych

 

Ruszt do grilla, siatki zgrzewaneNogi meblowe do stołów

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy lub złożenia zapytania ofertowego poprzez naszą stronę internetową